Aktuality

Nejnovější články 

Přečtěte si, co je nového

Ve dnech 26. - 28. dubna se konalo v Liberci Ústřední kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů. Soutěže se zúčastnil také žesťový soubor z naší školy ve složení Bohumil Ptáček, Tomáš Vašata, David Vašata, Kamil Krištof, Miroslav Máslo a Robin Švagr. Ve své kategorii obsadili žesťaři krásné druhé místo a tím navázali na předchozí...

V pondělí 6. května se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

Vážení rodiče,
dovolte mi vás informovat, že dle Školského zákona 561/2004 Sb. (§ 24, odst.2) uděluji na tento čtvrtek 21. března ředitelské volno v Základní umělecké škole, Týniště nad Orlicí, Tyršovo náměstí 235 z důvodu konání Krajského kola soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových dřevěných nástrojů. Výuka v ZUŠ se ve čtvrtek nekoná v...

V pondělí 1. dubna se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 4. března se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hodin v sále ZUŠ.