Premiéra divadelní hry - Marionety

10.03.2022
  • Divadelní hra - Marionety - premiéra 5. 3. 2022 - žáci literárně-dramatického oboru - Karolína Iva Vítková, Valérie Brandejsová, Lenka Hánlová, Sára Kvasničková, David Dominik Maryško, Matěj Hloušek a režie Veronika Plašilová
  • Anotace: Divadelní hra Marionety byla vytvořena za inspirace dramatu H. Ibsena - Nepřítel lidu. Celá dějová linie obepíná jedno klidně vyhlížející se městečko, za jehož zdmi ale mladá majitelka lázní svádí nesnadný boj o svou pošpiněnou čest. Dokáží si obyvatelé zachovat vlastní tvář a nespadnout do pasti nezvaného hosta? 
  • Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit. Byl to hřejivý pocit hrát na jevišti Kulturního domu pro obecenstvo. Děkujeme Kulturnímu domu a Davidu Dernerovi dále děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě.
  • Za ZUŠ: jako škola děkujeme za excelentní představení, vzhledem k tomu, jak dlouho se kolektivy učily distanční formou, jak nemoce a karantény ovlivňovaly výuku...máte náš obdiv, každý obor má své místo a je plnohodnotným dílkem puzzle jménem ZUŠ Týniště nad Orlicí. Děkujeme moc.