Divoká symfonie - Dan Brown

15.02.2021

Krásné mrazivé ráno přejeme, děti se opět po jarních, spíše bílých, prázdninách vrátily a připravují se na distanční výuku. A my v ZUŠ jsme rádi, že od dnešního dne vám můžeme představit náš nový malý projekt - až do konce března vás každé pondělí, středu a pátek seznámíme s obsahem umělecké knížky pro děti, ale řekli bychom, nejen pro ně. Každý kdo má rád krásnou hudbu, ilustrace a vtipné básničky si přijde na své. Část projektu jsou originální nahrávky a ukázky z knížky a o recitace se postarali žáci LDO a psssst...hlavní postavu (průvodce) namluvil náš pan ředitel.... ...a na co, že se můžete těšit??

  • Dan Brown? Zdá se vám to jméno povědomé? Ano, máte pravdu, jedná se o autora knihy Šifra mistra Leonarda, ale my vám ho dnes představíme s jiným knižním debutem. Napsal a vytvořil skvělou uměleckou knížku pro děti s názvem Divoká symfonie.
  • Začíná jízda přes hory a doly s maestrem Myšákem a jeho hudby milovnými přáteli! Čeká vás setkání s klokany a koťaty, s plejtvákem a gepardicí, s malinkými broučky a elegantními labutěmi a mnoha dalšími báječnými zvířaty. Prostřednictvím Divoké symfonie, propracované a mimořádně zábavné knížky s hudebním doprovodem vstupujeme do uměleckého světa.
  • Zaposlouchejme se do nádherných symfonických melodií, které nahrál Zagreb Festival Orchestra. Vydejme se do tajů nádherných a vtipných ilustrací Susan Batori. Poslechněme si recitaci našich žáků z literárně-dramatického oboru pod vedením Veroniky Půlpánové.
  • Pospěšte si - právě začínáme!