Akce květen

14.05.2018

V pondělí 14. května se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 21. května se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

Ve čtvrtek 24. května proběhne v rámci celé České republiky akce s názvem ZUŠ Open 2018. Tato akce je pod záštitou nadace operní pěvkyně Magdalény Kožené. Naše ZUŠ si připravila komponovaný program - Hrajeme si Ježka. Během dvou hodin zazní v podání žáků ZUŠ skladby skladatele Jaroslava Ježka, přeneseme se do doby první republiky a atmosféru doby "minulé" vytvoří i vzácný host: Petr Kroutil trio (Praha). Začátek programu je v 16.00 hod. v sále Kulturního domu. Dobový oděv či doplněk je vítán. Vstup volný. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 28. května bude od 17.00 hodin krátkým hudebním programem a úvodním slovem zahájena závěrečná výstava prací žáků výtvarného oboru. Výstava bude probíhat od 28. května do 8. června ve vstupní hale Kulturního domu. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 28. května se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V úterý 29. května se koná závěrečné a absolventské představení žáků tanečního oboru ZUŠ s podtitulem "O vodě". Začátek představení je v 18.00 hodin v sále Kulturního domu. Rezervace místenek je možná v kanceláři ZUŠ.

Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.