Akce duben v ZUŠ

15.02.2019

V pondělí 1. dubna se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

Ve středu 3. dubna se uskuteční samostatný Koncert orchestrů ZUŠ. Posluchačům se představí velký dechový orchestr a swingový orchestr - Bigbanďata. Zároveň se jedná o absolventský koncert Kateřiny Musilové - žákyně sólového zpěvu. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v Kulturním domě. Rezervace místenek v kanceláři ZUŠ v úředních hodinách. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 8. dubna se koná první klavírní recitál žáků ZUŠ. Jedná se o absolventský koncert Dagmar Mimrové a Jiřího Vojtíška ze třídy p. uč. Bc. Marca Pascucci. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 15. dubna se uskuteční Koncert komorních souborů. Veřejnosti se představí soubory různých nástrojových obsazení. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v Kulturním domě. Rezervace místenek v kanceláři ZUŠ v úředních hodinách. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.

V pondělí 29. dubna se koná Žákovský koncert spojený s výstavou prací žáků výtvarného oboru. Začátek koncertu je v 18.00 hod. v sále ZUŠ. Pořádají ZUŠ a SRPZUŠ.